RL3720WT-R036-F
SusumuSusumu
RL3720WT-R036-F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL3720WT-R036-F
Producent / Mærke: Susumu
Produkt beskrivelse RES 0.036 OHM 1W 1508 WIDE
Dataark: 1.RL3720WT-R036-F.pdf2.RL3720WT-R036-F.pdf
  • Besked
Specifikationer for RL3720WT-R036-F
Varenummer RL3720WT-R036-F Fabrikant Susumu
Beskrivelse RES 0.036 OHM 1W 1508 WIDE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 494017 pcs Datablad 1.RL3720WT-R036-F.pdf2.RL3720WT-R036-F.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient 0/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package 0815 Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
Serie RL Modstand 36 mOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Andre navne RL37WT.036FTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal Afslutninger 2
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.028" (0.70mm) Funktioner Current Sense
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 36 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film