RF200PD1
Synapse WirelessSynapse Wireless
RF200PD1 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RF200PD1
Producent / Mærke: Synapse Wireless
Produkt beskrivelse RF TXRX MODULE 802.15.4 RP-SMA
Dataark: RF200PD1.pdf
  • Besked
Specifikationer for RF200PD1
Varenummer RF200PD1 Fabrikant Synapse Wireless
Beskrivelse RF TXRX MODULE 802.15.4 RP-SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3286 pcs Datablad RF200PD1.pdf
Spænding - Supply 2.7 V ~ 3.6 V Udnyttet IC / Del -
Serie SNAP® RF Engine® Serielle grænseflader I²C, JTAG, SPI, UART
Følsomhed -103dBm RF familie / standard 802.15.4
protokol - Power - Output 15dBm
Emballage Tray Pakke / tilfælde Module
Andre navne 746-1021 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Modulation DSSS, O-QPSK Hukommelsesstørrelse 128kB Flash, 58kB RAM
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Frekvens 2.4GHz
Datahastighed 2Mbps Nuværende - Overførsel 80mA
Nuværende - Modtagelse 20mA Antenne Type Not Included, RP-SMA