TSSE3H45 RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSSE3H45 RVG Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TSSE3H45 RVG
Producent / Mærke: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 45V 3A SOD123HE
Dataark: TSSE3H45 RVG.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TSSE3H45 RVG
Varenummer TSSE3H45 RVG Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 45V 3A SOD123HE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 262610 pcs Datablad TSSE3H45 RVG.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 570mV @ 3A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 45V
Leverandør Device Package SOD-123HE Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde SOD-123H Andre navne TSSE3H45 RVGDKR
TSSE3H45 RVGDKR-ND
TSSE3H45RVGDKR
Driftstemperatur - Junction -55°C ~ 150°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 45V 3A Surface Mount SOD-123HE
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100µA @ 45V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 3A
Kapacitans @ Vr, F -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
TSSA3U45 R3G
TSSA3U45 R3G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO214AC