TSSE3U60 RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSSE3U60 RVG Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TSSE3U60 RVG
Producent / Mærke: TSC (Taiwan Semiconductor)
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123HE
Dataark: TSSE3U60 RVG.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TSSE3U60 RVG
Varenummer TSSE3U60 RVG Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123HE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 886588 pcs Datablad TSSE3U60 RVG.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 580mV @ 3A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 60V
Leverandør Device Package SOD-123HE Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde SOD-123H Andre navne TSSE3U60 RVGTR
TSSE3U60 RVGTR-ND
TSSE3U60RVGTR
Driftstemperatur - Junction -55°C ~ 150°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 60V 3A Surface Mount SOD-123HE
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 1mA @ 60V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 3A