AGC0.50BK50
TechflexTechflex
AGC0.50BK50 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: AGC0.50BK50
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
Dataark: AGC0.50BK50.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for AGC0.50BK50
Varenummer AGC0.50BK50 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50' Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1023 pcs Datablad AGC0.50BK50.pdf
Vægtykkelse 0.030" (0.76mm) Type attributter Braided
Type Sleeving, Insulated Serie Flex Glass® Acrylic
Driftstemperatur -25°C ~ 155°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Materiale Fiberglass, Acrylic Coated
Væskebeskyttelse Oil Resistant Længde 50.00' (15.24m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor 0.560" (14.22mm) Diameter - Indvendigt 0.500" (12.70mm)
Detaljeret beskrivelse Black Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 50.00' (15.24m) Farve Black
Slidbeskyttelse Abrasion and Cut Resistant
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
AGC0.50YL
AGC0.50YL
producenter: Techflex
Beskrivelse: SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100'
På lager: 620 pcs
Hent: AGC0.50YL.pdf
RFQ
AGC0.44RD
AGC0.44RD
producenter: Techflex
Beskrivelse: SLEEVING 0.438" ID FBRGLASS 100'
På lager: 875 pcs
Hent: AGC0.44RD.pdf
RFQ
AGC0.50BK
AGC0.50BK