CXN0.75SV40
TechflexTechflex
CXN0.75SV40 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CXN0.75SV40
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 3/4" X 40' SILVER
Dataark: 1.CXN0.75SV40.pdf2.CXN0.75SV40.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for CXN0.75SV40
Varenummer CXN0.75SV40 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 3/4" X 40' SILVER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2382 pcs Datablad 1.CXN0.75SV40.pdf2.CXN0.75SV40.pdf
Bredde - Vægtykkelse -
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Chrome XC™ Andre navne 1030-1414
CXN0.75SV40-ND
Driftstemperatur -70°C ~ 125°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Materiale Mylar®, Halogen Free
Væskebeskyttelse Gasoline Resistant Længde 40.00' (12.19m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse -
Funktioner Chemical Resistant, Clean Cut Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.750" (19.05mm)
Diameter - Indvendig, Udvidet 1.375" (34.93mm) Farve Silver