CXN1.25SV
TechflexTechflex
CXN1.25SV Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CXN1.25SV
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 1-1/4" X 100' SILVER
Dataark: 1.CXN1.25SV.pdf2.CXN1.25SV.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 609 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 609 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for CXN1.25SV
Varenummer CXN1.25SV Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 1-1/4" X 100' SILVER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 609 pcs Datablad 1.CXN1.25SV.pdf2.CXN1.25SV.pdf
Bredde - Vægtykkelse -
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Chrome XC™ Driftstemperatur -70°C ~ 125°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Materiale Mylar®, Halogen Free Væskebeskyttelse Gasoline Resistant
Længde 100' (30.48m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varme beskyttelse - Funktioner Chemical Resistant, Clean Cut
Miljøbeskyttelse - Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet -
Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 1.250" (31.75mm) Diameter - Indvendig, Udvidet 2.000" (50.80mm)