FGN1.50BK25
TechflexTechflex
FGN1.50BK25 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FGN1.50BK25
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 1.5" X 25' BLACK
Dataark: 1.FGN1.50BK25.pdf2.FGN1.50BK25.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for FGN1.50BK25
Varenummer FGN1.50BK25 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 1.5" X 25' BLACK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1032 pcs Datablad 1.FGN1.50BK25.pdf2.FGN1.50BK25.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.061" (1.55mm)
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Insultherm® Andre navne 1030-1123
Driftstemperatur -70°C ~ 650°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL VW-1 Materiale Fiberglass, Resin Coated, Halogen Free
Væskebeskyttelse Gasoline Resistant Længde 25.00' (7.62m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Varme beskyttelse Heat Resistant
Funktioner Chemical Resistant, Clean Cut, Vibration Resistant Miljøbeskyttelse -
Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet - Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 1.500" (38.10mm)
Diameter - Indvendig, Udvidet 2.625" (66.68mm) Farve Black
Slidbeskyttelse Abrasion and Cut Resistant
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
FGN0.50BK
FGN0.50BK
producenter: Techflex
Beskrivelse: SLEEVING 1/2" X 200' BLACK
På lager: 382 pcs
Hent: FGN0.50BK.pdf
RFQ
FGN0.63BK50
FGN0.63BK50
producenter: Techflex
Beskrivelse: SLEEVING 5/8" X 50' BLACK
På lager: 980 pcs
Hent: FGN0.63BK50.pdf
RFQ
FGN1.50BK
FGN1.50BK
Beskrivelse: SLEEVING 1.5" X 100' BLACK