FIN1.50BK-50'
TechflexTechflex
FIN1.50BK-50' Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FIN1.50BK-50'
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 1.5" ID FBRGLASS 50'
Dataark:
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 268 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 268 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for FIN1.50BK-50'
Varenummer FIN1.50BK-50' Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 1.5" ID FBRGLASS 50' Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 268 pcs Datablad
Vægtykkelse 0.072" (1.83mm) Type attributter Braided
Type Sleeving, Insulated Serie FireFlex®
Andre navne Q7645855C
Q7740853
Driftstemperatur -54°C ~ 260°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating Non Flammable
Længde 50.00' (15.24m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varme beskyttelse Flame Resistant, Heat Resistant Funktioner Chemical Resistant, Solvent Resistant
Miljøbeskyttelse - Diameter - Udenfor 1.644" (41.76mm)
Diameter - Indvendigt 1.500" (38.10mm) Detaljeret beskrivelse Black Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 1.500" (38.10mm) 50.00' (15.24m)