FWF1.25TB
TechflexTechflex
FWF1.25TB Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FWF1.25TB
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SELF WRAP 1-1/4" X 100' BLK/WHT
Dataark: 1.FWF1.25TB.pdf2.FWF1.25TB.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 419 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for FWF1.25TB
Varenummer FWF1.25TB Fabrikant Techflex
Beskrivelse SELF WRAP 1-1/4" X 100' BLK/WHT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 419 pcs Datablad 1.FWF1.25TB.pdf2.FWF1.25TB.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.025" (0.64mm)
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie Flexo® Wrap FR Driftstemperatur -70°C ~ 125°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL VW-1
Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Væskebeskyttelse Gasoline Resistant
Længde 100' (30.48m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Miljøbeskyttelse - Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet 1.250" (31.75mm)