FWF2.00TB25
TechflexTechflex
FWF2.00TB25 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FWF2.00TB25
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SELF WRAP 2" X 25' BLACK/WHITE
Dataark: 1.FWF2.00TB25.pdf2.FWF2.00TB25.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for FWF2.00TB25
Varenummer FWF2.00TB25 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SELF WRAP 2" X 25' BLACK/WHITE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1312 pcs Datablad 1.FWF2.00TB25.pdf2.FWF2.00TB25.pdf
Bredde - Vægtykkelse 0.025" (0.64mm)
Type attributter Split Flexible Tube Type Self Wrap
Serie Flexo® Wrap FR Driftstemperatur -70°C ~ 125°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL VW-1
Materiale Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Væskebeskyttelse Gasoline Resistant
Længde 25.00' (7.62m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Miljøbeskyttelse - Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet 2.000" (50.80mm)