KVX0.50YL50
TechflexTechflex
KVX0.50YL50 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: KVX0.50YL50
Producent / Mærke: Techflex
Produkt beskrivelse SLEEVING 1/2" X 50' YELLOW
Dataark: 1.KVX0.50YL50.pdf2.KVX0.50YL50.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 544 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 544 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for KVX0.50YL50
Varenummer KVX0.50YL50 Fabrikant Techflex
Beskrivelse SLEEVING 1/2" X 50' YELLOW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 544 pcs Datablad 1.KVX0.50YL50.pdf2.KVX0.50YL50.pdf
Bredde - Vægtykkelse -
Type attributter Expandable Type Sleeving
Serie Aramid Armor™ Driftstemperatur -170°C ~ 160°C
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Materiale Kevlar® Aramid, Halogen Free Væskebeskyttelse Fuel Resistant
Længde 50.00' (15.24m) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Miljøbeskyttelse Environment Resistant Diameter - Udenfor, Ikke-udvidet -
Diameter - Indvendig, Ikke-udvidet 0.500" (12.70mm) Diameter - Indvendig, Udvidet 1.000" (25.40mm)
Farve Yellow Slidbeskyttelse Cut Resistant
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SW32 NA005
SW32 NA005
producenter: Alpha Wire
Beskrivelse: SPIRAL WRAP 0.315" X 100' NAT
På lager: 88 pcs
Hent: SW32 NA005.pdf
RFQ
KVX1.00YL25
KVX1.00YL25
producenter: Techflex
Beskrivelse: SLEEVING 1" X 25' YELLOW
På lager: 518 pcs
Hent: KVX1.00YL25.pdf
RFQ
KVX1.00YL
KVX1.00YL
producenter: Techflex
Beskrivelse: SLEEVING 1" X 200' YELLOW
På lager: 92 pcs
Hent: KVX1.00YL.pdf
producenter: HellermannTyton
Beskrivelse: SLEEVING 3/4" X 75' BLACK
På lager: 2397 pcs
Hent: 170-03008.pdf
3N0C
3N0C
producenter: HellermannTyton
Beskrivelse: SPIRAL WRAP 1/2" X 100' BLACK
På lager: 713 pcs
Hent: 3N0C.pdf
KVX0.25YL
KVX0.25YL
Beskrivelse: SLEEVING 1/4" X 500' YELLOW
På lager: 82 pcs
Hent: KVX0.25YL.pdf
KVX1.25YL25
KVX1.25YL25
Beskrivelse: SLEEVING 1-1/4" X 25' YELLOW
På lager: 558 pcs
Hent: KVX1.25YL25.pdf
T19F-C
T19F-C
producenter: Panduit
Beskrivelse: SPIRAL WRAP 0.188" X 100' NAT