PDUMH30HVNET
Tripp LiteTripp Lite
PDUMH30HVNET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PDUMH30HVNET
Producent / Mærke: Tripp Lite
Produkt beskrivelse PDU SWITCHED 30A C13 16 OUTLET
Dataark: 1.PDUMH30HVNET.pdf2.PDUMH30HVNET.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 124 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 124 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for PDUMH30HVNET
Varenummer PDUMH30HVNET Fabrikant Tripp Lite
Beskrivelse PDU SWITCHED 30A C13 16 OUTLET Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 124 pcs Datablad 1.PDUMH30HVNET.pdf2.PDUMH30HVNET.pdf
Spænding - Indgang 230V Type PDU (Power Distribution Unit)
Serie - Region udnyttet International
Overbelastningsbeskyttelse Circuit Breaker(s) Monteringstype Rack, Horizontal
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Medie linjer beskyttet -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Boligmateriale Steel
Funktioner Load Meter Energi -
Nuværende - Max 30A Ledningslængde 12' (3.66m)
Stik - AC-udgang IEC 320-C13 Stik - AC-indgang NEMA L6-30P
Godkendelser NOM, UL AC stikkontakter 16
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PDUMH30HVATNET
PDUMH30HVATNET
producenter: Tripp Lite
Beskrivelse: PDU SWITCHED ATS 208V 240V 30A
På lager: 78 pcs
Hent: PDUMH30HVATNET.pdf
RFQ
PDUMH30NET
PDUMH30NET
producenter: Tripp Lite
Beskrivelse: PDU SWITCHED 5-15/20R 16 OUTLET
På lager: 130 pcs
Hent: PDUMH30NET.pdf
RFQ
PDUMH30HV
PDUMH30HV
Beskrivelse: PDU METERED 208V 240V 30A 16 C13