PDUMH32HVATNET
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PDUMH32HVATNET
Producent / Mærke: Tripp Lite
Produkt beskrivelse POWER OUTLET STRIPS PDU SWITCHED
Dataark: 1.PDUMH32HVATNET.pdf2.PDUMH32HVATNET.pdf3.PDUMH32HVATNET.pdf
Lager tilstand 80 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 80 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for PDUMH32HVATNET
Varenummer PDUMH32HVATNET Fabrikant Tripp Lite
Beskrivelse POWER OUTLET STRIPS PDU SWITCHED Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 80 pcs Datablad 1.PDUMH32HVATNET.pdf2.PDUMH32HVATNET.pdf3.PDUMH32HVATNET.pdf
Spænding - Indgang 200 ~ 240V Type PDU (Power Distribution Unit)
Serie - Region udnyttet -
Overbelastningsbeskyttelse Circuit Breaker(s) Monteringstype Rack, Horizontal
Medie linjer beskyttet - Boligmateriale Metal
Funktioner Auto Transfer Switch, Load Meter Energi -
Nuværende - Max 32A Ledningslængde 10' (3.05m)
Stik - AC-udgang IEC 320-C13 (16), C19 (2) Stik - AC-indgang IEC 309 (2)
Godkendelser CE, EN, NOM AC stikkontakter 18
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PDUMNH15
PDUMNH15
producenter: Tripp Lite
Beskrivelse: PDU MONITORED 5-15R 8 OUTLET
På lager: 252 pcs
Hent: PDUMNH15.pdf
RFQ
PDUMNH20
PDUMNH20
producenter: Tripp Lite
Beskrivelse: PDU MONITORED 5-15/20R 8 OUTLET
På lager: 211 pcs
Hent: PDUMNH20.pdf
RFQ
PDUMH32HV
PDUMH32HV
Beskrivelse: PDU METERED 230V 32A 7.3KW