PDUMV30HVNET
Tripp LiteTripp Lite
PDUMV30HVNET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PDUMV30HVNET
Producent / Mærke: Tripp Lite
Produkt beskrivelse PDU SWITCHED 208V 240V 30A C13
Dataark: 1.PDUMV30HVNET.pdf2.PDUMV30HVNET.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 123 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 123 pcs
  • Besked
Specifikationer for PDUMV30HVNET
Varenummer PDUMV30HVNET Fabrikant Tripp Lite
Beskrivelse PDU SWITCHED 208V 240V 30A C13 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 123 pcs Datablad 1.PDUMV30HVNET.pdf2.PDUMV30HVNET.pdf
Spænding - Indgang 230V Type PDU (Power Distribution Unit)
Serie - Region udnyttet North America
Overbelastningsbeskyttelse Circuit Breaker(s) Monteringstype Rack, Vertical
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Medie linjer beskyttet -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Boligmateriale -
Funktioner Load Meter Energi -
Nuværende - Max 30A Ledningslængde 10' (3.05m)