PDUMV30NETLX
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PDUMV30NETLX
Producent / Mærke: Tripp Lite
Produkt beskrivelse PDU SWITCHED 2.9KW 120V 24 5-15/
Dataark: PDUMV30NETLX.pdf
Lager tilstand 125 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
  • Besked
Specifikationer for PDUMV30NETLX
Varenummer PDUMV30NETLX Fabrikant Tripp Lite
Beskrivelse PDU SWITCHED 2.9KW 120V 24 5-15/ Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 125 pcs Datablad PDUMV30NETLX.pdf
Spænding - Indgang 100V, 120V, 127V Type PDU (Power Distribution Unit)
Serie - Region udnyttet North America
Overbelastningsbeskyttelse Circuit Breaker(s) Monteringstype Rack, Vertical
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Medie linjer beskyttet -
Energi - Nuværende - Max 30A