CHD250PS15
XP PowerXP Power
CHD250PS15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CHD250PS15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 15V 251W
Dataark: CHD250PS15.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 560 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 560 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for CHD250PS15
Varenummer CHD250PS15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 15V 251W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 560 pcs Datablad CHD250PS15.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 15V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 80 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.43" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Serie CHD250 Power (Watts) 251W
Andre navne 1470-4432 Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 94% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 16.7A 80 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 16.7A Godkendelser CB, CE, TUV, UL
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CHD15HDSCBLY
CHD15HDSCBLY
producenter: Panduit
Beskrivelse: INSERT HD15 RCPT COUPLER
På lager: 3723 pcs
Hent: CHD15HDSCBLY.pdf
RFQ
CHD250PS48
CHD250PS48
producenter: XP Power
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 48V 250W
På lager: 577 pcs
Hent: CHD250PS48.pdf
RFQ
CHD8-06 TR13
CHD8-06 TR13
producenter: Central Semiconductor
Beskrivelse: DIODE GEN PURP 600V 8A DPAK