DLG75PS36
XP PowerXP Power
DLG75PS36 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DLG75PS36
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 2.1A
Dataark: DLG75PS36.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DLG75PS36
Varenummer DLG75PS36 Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 2.1A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1816 pcs Datablad DLG75PS36.pdf
Vægt 2 lbs (907.2g) Spænding - Output 36V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 90VAC
Spænding - Indgang (Max) 305VAC Type Constant Current, Voltage
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 6.93" L x 2.68" W x 1.54" H (176.0mm x 68.0mm x 39.0mm) Serie DLG
Vurderinger - Power (Watts) 75W
Andre navne 1470-1083 Driftstemperatur -40°C ~ 60°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OTP, OVP, SCP Effektivitet 88%
Dæmpning - Detaljeret beskrivelse 2.1A 36V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 2.1A Godkendelser CE, EN, IEC, UL