DNR960TS48-I
XP PowerXP Power
DNR960TS48-I Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DNR960TS48-I
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V 960W
Dataark: DNR960TS48-I.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 315 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 315 pcs
  • Besked
Specifikationer for DNR960TS48-I
Varenummer DNR960TS48-I Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V 960W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 315 pcs Datablad DNR960TS48-I.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 48V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 340 ~ 575 VAC (3PH)
Type Enclosed Størrelse / Dimension 4.39" L x 10.86" W x 4.96" H (111.3mm x 275.7mm x 125.9mm)
Serie DNR960 Power (Watts) 960W
Andre navne 1470-3050 Driftstemperatur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Mindste belastning er påkrævet -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Adjustable Output, Load Sharing
Effektivitet 93% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 20A 340 ~ 575 VAC (3PH) Input
Nuværende - Output (Max) 20A Godkendelser -