DNR60US24
XP PowerXP Power
DNR60US24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DNR60US24
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 60W
Dataark: DNR60US24.pdf
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DNR60US24
Varenummer DNR60US24 Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 60W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2442 pcs Datablad DNR60US24.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Serie DNR Power (Watts) 60W
Andre navne 1470-1105 Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 89% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 2.5A Godkendelser CE