EML15US36-S
XP PowerXP Power
EML15US36-S Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EML15US36-S
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 36V 15W
Dataark: EML15US36-S.pdf
  • Besked
Specifikationer for EML15US36-S
Varenummer EML15US36-S Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 36V 15W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2153 pcs Datablad EML15US36-S.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 36V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 2.95" L x 1.36" W x 1.04" H (75.0mm x 34.5mm x 26.4mm)
Serie EML15 Power (Watts) 15W
Andre navne 1470-2631 Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 82% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 420mA 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 420mA Godkendelser -