EML15US48-T
XP PowerXP Power
EML15US48-T Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EML15US48-T
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V 15W
Dataark: EML15US48-T.pdf
  • Besked
Specifikationer for EML15US48-T
Varenummer EML15US48-T Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V 15W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3892 pcs Datablad EML15US48-T.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 48V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 3.10" L x 1.25" W x 0.78" H (78.7mm x 31.7mm x 20.0mm)
Serie EML15 Power (Watts) 15W
Andre navne 1470-2636 Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 82% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 320mA 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 320mA Godkendelser -