EML30US15-E
XP PowerXP Power
EML30US15-E Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EML30US15-E
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 15V 30W
Dataark: EML30US15-E.pdf
  • Besked
Specifikationer for EML30US15-E
Varenummer EML30US15-E Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 15V 30W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2070 pcs Datablad EML30US15-E.pdf
Vægt 0.35 lb (158.76g) Spænding - Output 4 -
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 15V Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Serie EML30 Power (Watts) 30W
Pakke / tilfælde 4-DIP Module Andre navne 1470-2729
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Regulation ±1% Line Regulation ±0.5%
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner OCP, OVP, SCP
Effektivitet 87% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 2A Godkendelser CB, TUV, UL