EML30US15-T
XP PowerXP Power
EML30US15-T Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EML30US15-T
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 15V 30W
Dataark: EML30US15-T.pdf
  • Besked
Specifikationer for EML30US15-T
Varenummer EML30US15-T Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 15V 30W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2877 pcs Datablad EML30US15-T.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 15V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 3.46" L x 1.36" W x 1.00" H (87.9mm x 34.6mm x 25.4mm)
Serie EML30 Power (Watts) 30W
Andre navne 1470-2732 Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 87% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 2A Godkendelser CB