HDS1500PS12
XP PowerXP Power
HDS1500PS12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HDS1500PS12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 1500W
Dataark: HDS1500PS12.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 128 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 128 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for HDS1500PS12
Varenummer HDS1500PS12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 1500W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 128 pcs Datablad HDS1500PS12.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 12.32" L x 5.00" W x 2.50" H (294.50mm x 127.0mm x 63.5mm)
Serie HDS1500 Power (Watts) 1500W
Andre navne 1470-2673 Driftstemperatur -20°C ~ 60°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 89% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 125A 90 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 125A Godkendelser CB, TUV, UL