IEU0305D15
XP PowerXP Power
IEU0305D15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IEU0305D15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Dataark: IEU0305D15.pdf
  • Besked
Specifikationer for IEU0305D15
Varenummer IEU0305D15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 3W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3842 pcs Datablad IEU0305D15.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -15V
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 10V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm)
Serie IEU03 Power (Watts) 3W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 8-DIP Module, 5 Leads
Andre navne 1470-3617 Driftstemperatur -40°C ~ 95°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, SCP Effektivitet 85%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 4.5V - 10V Input Nuværende - Output (Max) 100mA, 100mA