IHL0205D12
XP PowerXP Power
IHL0205D12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IHL0205D12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Dataark: IHL0205D12.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for IHL0205D12
Varenummer IHL0205D12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12403 pcs Datablad IHL0205D12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -12V
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 5.2kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.37" H (19.5mm x 10.0mm x 9.5mm)
Serie IHL02 Power (Watts) 2W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 7-SIP Module, 5 Leads
Andre navne 1470-3835 Driftstemperatur -40°C ~ 95°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 83%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83.3mA, 83.3mA 4.5V - 5.5V Input Nuværende - Output (Max) 83.3mA, 83.3mA