ISU0205S24
XP PowerXP Power
ISU0205S24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ISU0205S24
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 2W
Dataark: ISU0205S24.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for ISU0205S24
Varenummer ISU0205S24 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4351 pcs Datablad ISU0205S24.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 1.5kV Spænding - Indgang (Min) 4.5V
Spænding - Indgang (Max) 12V Type Isolated Module
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.75" L x 0.59" W x 0.33" H (19.1mm x 15.0mm x 8.5mm)
Serie ISU02 Power (Watts) 2W
Pakke / tilfælde 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing Andre navne 1470-4254
Driftstemperatur -40°C ~ 95°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, SCP
Effektivitet 81% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 83mA 4.5V - 12V Input
Nuværende - Output (Max) 83mA Applikationer ITE (Commercial)