ISU0224D15
XP PowerXP Power
ISU0224D15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ISU0224D15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Dataark: ISU0224D15.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for ISU0224D15
Varenummer ISU0224D15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4254 pcs Datablad ISU0224D15.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 -15V Spænding - Output 1 15V
Spænding - Isolering 1.5kV Spænding - Indgang (Min) 9V
Spænding - Indgang (Max) 36V Type Isolated Module
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.75" L x 0.59" W x 0.33" H (19.1mm x 15.0mm x 8.5mm)
Serie ISU02 Power (Watts) 2W
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Andre navne 1470-4262-6 Driftstemperatur -40°C ~ 95°C (With Derating)
Antal udgange 2 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, SCP Effektivitet 81%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 67mA, 67mA 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 67mA, 67mA