JAH0205S24
XP PowerXP Power
JAH0205S24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JAH0205S24
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 2W
Dataark: JAH0205S24.pdf
  • Besked
Specifikationer for JAH0205S24
Varenummer JAH0205S24 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7344 pcs Datablad JAH0205S24.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 24V Spænding - Isolering 1kV
Spænding - Indgang (Min) 4.5V Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie JAH Power (Watts) 2W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 12 Leads
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner SCP, UVLO
Effektivitet 65% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 83mA 4.5V - 5.5V Input
Nuværende - Output (Max) 83mA Applikationer ITE (Commercial)