JAH0212D15
XP PowerXP Power
JAH0212D15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JAH0212D15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Dataark: JAH0212D15.pdf
  • Besked
Specifikationer for JAH0212D15
Varenummer JAH0212D15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 2W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5553 pcs Datablad JAH0212D15.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -15V
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 1kV
Spænding - Indgang (Min) 10.8V Spænding - Indgang (Max) 13.2V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie JAH Power (Watts) 2W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 12 Leads
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 2
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner SCP, UVLO
Effektivitet 77% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 67mA 10.8V - 13.2V Input
Nuværende - Output (Max) 67mA Applikationer ITE (Commercial)