JCE0348D12-H
XP PowerXP Power
JCE0348D12-H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JCE0348D12-H
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Dataark: JCE0348D12-H.pdf
  • Besked
Specifikationer for JCE0348D12-H
Varenummer JCE0348D12-H Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 3W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6452 pcs Datablad JCE0348D12-H.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -12V
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 36V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie JCE Power (Watts) 3W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 7 Leads
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 2
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner SCP
Effektivitet 81% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 36V - 75V Input
Nuværende - Output (Max) 125mA, 125mA Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
JCE0324S3V3-H
JCE0324S3V3-H
producenter: XP Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
På lager: 5440 pcs
Hent: JCE0324S3V3-H.pdf
RFQ
JCE0348D12
JCE0348D12
producenter: XP Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER +/-12V 3W