JCE0348D15-H
XP PowerXP Power
JCE0348D15-H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JCE0348D15-H
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Dataark: JCE0348D15-H.pdf
  • Besked
Specifikationer for JCE0348D15-H
Varenummer JCE0348D15-H Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 3W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5395 pcs Datablad JCE0348D15-H.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -15V
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 36V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie JCE Power (Watts) 3W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 7 Leads
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 2
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner SCP
Effektivitet 81% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 36V - 75V Input
Nuværende - Output (Max) 100mA, 100mA Applikationer ITE (Commercial)