JPS130PT32-M
XP PowerXP Power
XP Power
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JPS130PT32-M
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 100W
Dataark: JPS130PT32-M.pdf
Lager tilstand 572 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for JPS130PT32-M
Varenummer JPS130PT32-M Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 100W Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 572 pcs Datablad JPS130PT32-M.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -15V
Spænding - Output 2 15V Spænding - Output 1 5V
Spænding - Isolering 4000V Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
Serie * Power (Watts) 100W (130W Forced Air)
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 3
Monteringstype Chassis Mount Mindste belastning er påkrævet Yes
Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 90 ~ 264 VAC Input Godkendelser CE
Applikationer Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
JPS250PQ41
JPS250PQ41
producenter: XP Power
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V -5V