JPS130PT34-M
Produkt oversigt
Varenummer: JPS130PT34-M
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 100W
Dataark: JPS130PT34-M.pdf
Lager tilstand 654 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 654 pcs
  • Besked
Specifikationer for JPS130PT34-M
Varenummer JPS130PT34-M Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 100W Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 654 pcs Datablad JPS130PT34-M.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 12V
Spænding - Output 2 24V Spænding - Output 1 5V
Spænding - Isolering 4000V Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
Serie * Power (Watts) 100W (130W Forced Air)
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 3
Monteringstype Chassis Mount Mindste belastning er påkrævet Yes
Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 24V 12V 90 ~ 264 VAC Input Godkendelser CE
Applikationer Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
JPS130PT31
JPS130PT31
producenter: XP Power
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 100W
På lager: 624 pcs
Hent: JPS130PT31.pdf
RFQ
JPS250PQ46
JPS250PQ46
producenter: XP Power
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 3.3V 5V +/-12V