JTE0348S24
XP PowerXP Power
JTE0348S24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTE0348S24
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 3W
Dataark: JTE0348S24.pdf
  • Besked
Specifikationer for JTE0348S24
Varenummer JTE0348S24 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 3W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6321 pcs Datablad JTE0348S24.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 24V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 18V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie JTE Power (Watts) 3W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 7 Leads
Andre navne 1470-2940-5 Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 82%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 125mA 18V - 75V Input Nuværende - Output (Max) 125mA
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
JTE0348S15-H
JTE0348S15-H
producenter: XP Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 15V 3W
På lager: 5234 pcs
Hent: JTE0348S15-H.pdf
RFQ
JTE0348S24-H
JTE0348S24-H
producenter: XP Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 24V 3W