JTE0624D12
XP PowerXP Power
JTE0624D12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTE0624D12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Dataark: JTE0624D12.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for JTE0624D12
Varenummer JTE0624D12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-12V 6W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5717 pcs Datablad JTE0624D12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -12V
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serie JTE Power (Watts) 6W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 8 Leads
Andre navne 1470-2063-5 Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, SCP, UVLO Effektivitet 84%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA, 250mA 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 250mA, 250mA