JTE0624S15
XP PowerXP Power
JTE0624S15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTE0624S15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 6W
Dataark: JTE0624S15.pdf
  • Besked
Specifikationer for JTE0624S15
Varenummer JTE0624S15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 6W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5789 pcs Datablad JTE0624S15.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serie JTE Power (Watts) 6W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 7 Leads
Andre navne 1470-2068-5 Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, SCP, UVLO Effektivitet 84%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 400mA