JTF1524S12
XP PowerXP Power
JTF1524S12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTF1524S12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 15W
Dataark: JTF1524S12.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for JTF1524S12
Varenummer JTF1524S12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 15W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2889 pcs Datablad JTF1524S12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 1.6kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie JTF Power (Watts) 15W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 8 Leads
Andre navne 1470-2106-5 Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Effektivitet 90%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 1.25A