JTF1524S3V3
XP PowerXP Power
JTF1524S3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTF1524S3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Dataark: JTF1524S3V3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for JTF1524S3V3
Varenummer JTF1524S3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 15W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3285 pcs Datablad JTF1524S3V3.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 1.6kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie JTF Power (Watts) 15W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 8 Leads
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Effektivitet 87% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 9V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 4A Kontrolfunktioner Enable, Active High