JTK2048S3V3
XP PowerXP Power
JTK2048S3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTK2048S3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Dataark: JTK2048S3V3.pdf
  • Besked
Specifikationer for JTK2048S3V3
Varenummer JTK2048S3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 15W Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 2462 pcs Datablad JTK2048S3V3.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 3.3V
Spænding - Isolering 1.6kV Spænding - Indgang (Min) 18V
Spænding - Indgang (Max) 75V Type Isolated Module
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie JTK Power (Watts) 15W
Pakke / tilfælde 6-DIP Module Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Funktioner Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Effektivitet 86%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 18V - 75V Input Nuværende - Output (Max) 4.5A