JTK3024S12
XP PowerXP Power
JTK3024S12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTK3024S12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 30W
Dataark: JTK3024S12.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for JTK3024S12
Varenummer JTK3024S12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 30W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2305 pcs Datablad JTK3024S12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 1.6kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.43" H (25.4mm x 25.4mm x 10.9mm)
Serie JTK30 Power (Watts) 30W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 6-DIP Module
Andre navne 1470-3526 Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, OVP, SCP Effektivitet 89%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 2.5A