JWL5048S12
XP PowerXP Power
JWL5048S12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JWL5048S12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 50W
Dataark: JWL5048S12.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 979 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 979 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for JWL5048S12
Varenummer JWL5048S12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 50W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 979 pcs Datablad JWL5048S12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 18V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serie JWL Power (Watts) 50W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 6-DIP Module
Andre navne 1470-3418 Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, SCP Effektivitet 92%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.17A 18V - 75V Input Nuværende - Output (Max) 4.17A