JWL5024S24
XP PowerXP Power
JWL5024S24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JWL5024S24
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 50W
Dataark: JWL5024S24.pdf
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for JWL5024S24
Varenummer JWL5024S24 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 50W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1022 pcs Datablad JWL5024S24.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 24V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Serie JWL Power (Watts) 50W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 6-DIP Module
Andre navne 1470-3415 Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, SCP Effektivitet 91%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.08A 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 2.08A