LDU4860S700
XP PowerXP Power
LDU4860S700 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LDU4860S700
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED SUPPLY CC BUCK 2-57V 700MA
Dataark: LDU4860S700.pdf
  • Besked
Specifikationer for LDU4860S700
Varenummer LDU4860S700 Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED SUPPLY CC BUCK 2-57V 700MA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4367 pcs Datablad LDU4860S700.pdf
Vægt 0.039 lb (17.69g) Spænding - Output 2 ~ 57 V
Spænding - Indgang (Min) 7V Spænding - Indgang (Max) 60V
Type Constant Current Topologi Buck
Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm) Serie LDU48
Power (Watts) 40W Emballage Tube
Pakke / tilfælde 23-DIP Module, 9 Leads Andre navne 1470-2169-5
Driftstemperatur -40°C ~ 70°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, SCP
Effektivitet 97% Dæmpning Analog, PWM
Detaljeret beskrivelse 700mA 2 ~ 57 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Nuværende - Output (Max) 700mA