LDU5660S300-WD
XP PowerXP Power
LDU5660S300-WD Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LDU5660S300-WD
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED DRIVER CC BUCK 2-56V 300MA
Dataark: LDU5660S300-WD.pdf
  • Besked
Specifikationer for LDU5660S300-WD
Varenummer LDU5660S300-WD Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED DRIVER CC BUCK 2-56V 300MA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8406 pcs Datablad LDU5660S300-WD.pdf
Vægt 0.049 lb (22.23g) Spænding - Output 2 ~ 56 V
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 60V
Type Constant Current Topologi Buck
Afslutningsstil Wire Leads Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm)
Serie LDU56 Vurderinger -
Power (Watts) 17W Andre navne 1470-2174
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, SCP
Effektivitet 97% Dæmpning PWM
Detaljeret beskrivelse 300mA 2 ~ 56 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Nuværende - Output (Max) 300mA
Godkendelser EN
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LDU4860S700-WD
LDU4860S700-WD
producenter: XP Power
Beskrivelse: LED DRIVER CC BUCK 2-57V 700MA
På lager: 4452 pcs
Hent: LDU4860S700-WD.pdf
RFQ
LDU5660S1000
LDU5660S1000
producenter: XP Power
Beskrivelse: LED SUPPLY CC BUCK 2-56V 1000MA
På lager: 7146 pcs
Hent: LDU5660S1000.pdf
RFQ
LDU5660S300
LDU5660S300
Beskrivelse: LED SUPPLY CC BUCK 2-56V 300MA