MHP650PS36-EF
XP PowerXP Power
MHP650PS36-EF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MHP650PS36-EF
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 36V 650W
Dataark: MHP650PS36-EF.pdf
Lager tilstand 248 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 248 pcs
  • Besked
Specifikationer for MHP650PS36-EF
Varenummer MHP650PS36-EF Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 36V 650W Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 248 pcs Datablad MHP650PS36-EF.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 36V
Spænding - Isolering 4000V Spænding - Indgang 80 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 9.18" L x 4.00" W x 2.50" H (233.2mm x 101.6mm x 63.5mm)
Serie MHP Power (Watts) 650W
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 85% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 18A 80 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 18A Godkendelser -