MHP650PS24-EF
XP PowerXP Power
MHP650PS24-EF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MHP650PS24-EF
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 648W
Dataark: 1.MHP650PS24-EF.pdf2.MHP650PS24-EF.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 258 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 258 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for MHP650PS24-EF
Varenummer MHP650PS24-EF Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 648W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 258 pcs Datablad 1.MHP650PS24-EF.pdf2.MHP650PS24-EF.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 9.18" L x 4.00" W x 2.50" H (233.2mm x 101.6mm x 63.5mm)
Serie MHP Power (Watts) 648W
Andre navne 1470-2191 Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 84% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 27A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 27A Godkendelser CB