PBM300PS15-C
XP PowerXP Power
PBM300PS15-C Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PBM300PS15-C
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 15V 300W
Dataark: PBM300PS15-C.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 380 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 380 pcs
  • Besked
Specifikationer for PBM300PS15-C
Varenummer PBM300PS15-C Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 15V 300W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 380 pcs Datablad PBM300PS15-C.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 15V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 7.50" L x 4.50" W x 1.75" H (190.5mm x 114.3mm x 44.5mm)
Serie PBM Power (Watts) 300W
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Mindste belastning er påkrævet No Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 20A 90 ~ 264 VAC Input Nuværende - Output (Max) 20A
Godkendelser - Applikationer Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PBM9M4
PBM9M4
producenter: HellermannTyton
Beskrivelse: PUSH BUTTON MOUNT
På lager: 574558 pcs
Hent: PBM9M4.pdf
RFQ
PBM9C2
PBM9C2
producenter: HellermannTyton
Beskrivelse: PUSH BUTTON MOUNT
På lager: 255870 pcs
Hent: PBM9C2.pdf
RFQ
PBM300PQ07-C
PBM300PQ07-C
producenter: XP Power
Beskrivelse: AC/DC CNVRTR 5.1V 24V 2X12V 300W