PBM300PQ02-C
XP PowerXP Power
PBM300PQ02-C Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PBM300PQ02-C
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 5.1V 2X12V 5.1V
Dataark: PBM300PQ02-C.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 334 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 334 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for PBM300PQ02-C
Varenummer PBM300PQ02-C Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 5.1V 2X12V 5.1V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 334 pcs Datablad PBM300PQ02-C.pdf
Spænding - Output 4 5.1V Spænding - Output 3 12V
Spænding - Output 2 12V Spænding - Output 1 5.1V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 7.50" L x 4.50" W x 1.75" H (190.5mm x 114.3mm x 44.5mm)
Serie PBM Power (Watts) 300W
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 4
Monteringstype Chassis Mount Mindste belastning er påkrævet Yes
Effektivitet 80% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 4 Output 5.1V 12V 12V 5.1V 35A, 10A, 4A, 4A 90 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 35A, 10A, 4A, 4A Godkendelser -